Crussis ONE-Guera 9.9-S

Varianta
Na dotaz
Kód: 659/15-
56 990 Kč
Kategorie: Horská elektrokola
jo
Novinka

Popis produktu

Představujeme vám elektrokolo, které mění pravidla hry – ONE-Guera 9.9-S od CRUSSIS. S vysoce výkonným středovým motorem PANASONIC GX Ultimate a ohromujícím točivým momentem 95 Nm je tento stroj připraven rozproudění vašich dobrodružných vášní. Překonávejte každý kopec s lehkostí a elegancí, kterou nabízí toto horské elektrokolo.


Jízda bez kompromisů začíná s odpruženou vidlicí ROCKSHOX FS Judy Silver TK Solo Air 27,5" a precizní přehazovačkou SRAM SX Eagle s 12 rychlostmi. Rám z pevného hliníku, dostupný ve velikosti 15", vám poskytne pevnost a stabilitu na každém terénu. Kola s průměrem 27,5" a plášti MAXXIS Ardent vytvářejí kombinaci hravosti a lehkosti, která dodá vaší jízdě nezapomenutelný zážitek.


Barevný LCD displej od PANASONIC se 4 režimy asistence vám umožní plně ovládat vaši jízdu a sledovat všechny důležité informace. Design v šedé a černé barvě zaujme nejen vás, ale i okolní diváky. S ONE-Guera 9.9-S se stáváte nejen dobyvatelem hor, ale i stylovou ikonou na každé stezce.


S baterií PANASONIC o kapacitě 630 Wh (17,5 Ah) máte k dispozici dojezd až 150 km na jedno nabití. Hydraulické brzdy SHIMANO Deore BR-MT410 pak zajišťují maximální bezpečnost a kontrolu. Vstupte do světa svobody a radosti s elektrokolem, které mění pravidla – CRUSSIS ONE-Guera 9.9-S. Vaše horské dobrodružství teprve začíná!

Zpět do obchodu