Horské elektrokolo Crussis e Largo 5.7

Horské elektrokolo Crussis e Largo 5.7 vel.kol 29",vel.rámu 18"

Na dotaz
Kód: 600
Značka: Crussis
42 990 Kč –23 % 32 990 Kč
Kategorie: Horská elektrokola
Záruka: 2 roky
crussis e largo 5 7 2022
Akce
42 990 Kč –23 %

Elektrokolo Crussis e-Largo 5.7 je stroj, který vás dostane i do míst, kam jste se se svým kolem možná ještě nedostali. Při samotné jízdě vám pomůže elektromotor Bafang Max Drive s nominálním výkonem 250 W doplněný baterií, díky které zvládnete ujet až 115 km na jedno nabití. Veškeré informace o jízdě si snadno zobrazíte na čitelném LCD displeji a o pohodlí v náročnějším terénu se postará přední odpružená vidlice.

Vyvážení točivého momentu a spotřeby

Elektrokolo Crussis e-Largo 5.7 2022 je vybaveno elektromotorem Bafang Max Drive (M400) o nominálním výkonu 250 W (max. 500 W), který se může chlubit účinným vyvážením mezi točivým momentem a spotřebou. K dispozici je i torzní snímač síly šlapání s regulací výkonu řídicí jednotkou. Ta v reálném čase hodnotí sílu, s jakou šlapete do pedálů a podle toho upravuje aktuální podporu motoru.

 

Baterie s dojezdem až 115 km

Energii na cesty dodává kolu integrovaná baterie o kapacitě 468 Wh (13 Ah), díky které může dojezd kola činit až 115 km. Reálný dojezd však závisí na více faktorech, a to včetně profilu trati i stylu vaší jízdy. Baterie je vybavena systémem správy BMS, jenž ji chrání proti přehřátí, zkratu či přebití. Z nuly na sto pak baterii nabijete za cca 6,5 hodiny.

 

Integrovaný LCD displej

Kolo je zároveň vybaveno integrovaným černobílým LCD displejem Bafang, který zobrazuje všechny potřebné informace ohledně jízdy, stavu baterie či režimu asistence. Plně tak nahradí klasický cyklopočítač.

 

Kvalitní odpružená vidlice

U tohoto elektrokola bylo přirozeně myšleno i na mechanické části, mezi něž se řadí kvalitní odpružená vidlice s pružinovým tlumením Suntour XCT30 HLO DS 29", která nabízí zdvih 100 mm a snadno se přizpůsobí hmotnosti jezdce. Zároveň disponuje nastavitelným předpětím pružiny pro individualizaci odpružení.

Zpět do obchodu