Kross Lea Mini 2.0

6 490 Kč
Skladem

KROSS LEA MINI 2.0 SR

Kross Lea Mini 2.0 SR je kolo pro mladé cyklistky, hledající kolo, které jí pomůže držet krok s rodiči v jakémkoli terénu. Bez ohledu na to, zda se jedná o terénní nebo městské cyklistické výlety. Vybavili jsme jej osvědčenými řešeními, která usnadňují údržbu kola, a také zvyšují bezpečnost dítěte během jízdy.

KROSS Lea Mini 2.0 SR pro rok 2021 je pokračováním nápadu, který nás provázel při navrhování předchozích generací tohoto kola. Není to jen nově nalakovaný rám - přidali jsme mnoho drobných detailů, které se přenáší na radost a komfort vyplývající z jízdy.

Osvědčená řešení

Rám KROSS Hexagon Mini 1 byl navržen s myšlenkou o nejmladších cyklistech. Je navržen tak, aby usnadnil nasedání a sesedaní z kola. Abychom snížili jeho hmotnost, rozhodli jsme se použít tuhou vidlici a rám vytvořit z aluminium performance. Výkon hliníku je slitina, která kolu poskytuje tuhost a odolnost proti zlomeninám a poškození. Zároveň je to relativně lehký materiál, který svými vlastnostmi překvapí mnoho cyklistů.

Vybavení

KROSS Lea Mini 2.0  je vybaveno 6 převody a zadní přehazovačkou, tak aby se malý cyklista snadno orientoval v každém terénu. Pro lepší  zážitek z jízdy i na mírně obtížnějších površích jsme použili 20 palcové kola, které usnadní jízdu a překonávání základních překážek. Vysoce kvalitní pneumatiky Mitas Scylla zaručí Vašemu dítěti vynikající přilnavost i za mokra. Celek je doplněn o odpruženou vidlici KROSS se zdvihem 40 milimetr, která usnadňuje překonávat obrubníky a další pře

 
Kód Kód: 243
Jméno značky: Kross
Kategorie: Dětská kola
Zpět do obchodu